ВИХОВНА РОБОТА
  • Опис ДОМу
  • Схема ДОМу
  • Критерії "Кращий клас року"
  • Патріотичне виховання









  • Контакти школи

    Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

    (061) 769-80-27
    (приймальня)
    school23zp@gmail.com

    Інформує районний відділ міліції

    За ЗОШ №23
    закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

    ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

    Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
    тел.099-717-40-91

    Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
    Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua



              БФ «Виктория»
    Реквизиты для зачисления БФ «Виктория»
    Получатель:БФ «Виктория»
    код ЕДРПОУ/ОКПО 24905349
    р/с26005055718754
    ПАТ КБ ПриватБанк
    МФО 313399


    Комунарський районний центр молоді та школярів



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Flag Counter

    Переможці ІІ етапу учнівських олімпіад у 2018/2019 н.р

    2017-2018

    Районна олімпіада

    № п/п

    Прізвище, ім'я учня

    Клас

    Місце

    Вчитель, який підготував

    Математика
    1 Авдєєв Нікіта 8-А  ІІІ Яценко В.О 
    2 Сироватко Олексій 9-А ІІІ Гой С.Ю. 
    3 Верлинський Андрій 10-А ІІІ Вакар А.І..
    4 Стрельченко Ганна-Марія 11-Б  ІІІ Свистельникова Н.Ю.
    Українська мова та література
    5 Ведмеденко Аліна 11-А І Мельник І.А.
    6 Троцко Валерія 11-Б ІІІ Мельник І.А.
    7 Самсонова Ірина 10-А ІІІ Тимошенко О. Г.
    8 Дідух Діана 9-А ІІІ Жолоб О.О..
    Біологія
    9 Авдєєв Нікіта 8-А ІІІ Варава С.Д.
    10 Довбня Анастасія 8-А ІІІ Варава С.Д.
    11 Дідух Діана 9-А І Варава С.Д.
    12 Зозуля Злата 10-А ІІІ Варава С.Д.
    13 Шашкіна Валерія 10-А ІІІ Варава С.Д.
    14 Ведмеденко Аліна 11-А І Чумак Г.І.
    15 Татаринов Антон 11-Б ІІІ Чумак Г.І.
    Російська мова та література
    16 Троцко Валерія 11-Б ІІ Назаренко Л.Б.
    17 Стрельченко Ганна-Марія 11-Б ІІ Назаренко Л.Б.
    18 Дідух Діана 9-А ІІІ Назаренко Л.Б.
    19 Самсонова Ірина 10-А ІІІ Раєвська Н.І.
    Історія
    20 Шевченко Кирило 8-А ІІ Денисенко А.Л.
    21 Сироватко Олексій 9-А ІІІ Денисенко А.Л.
    Інформатика
    22 Сироватко Олексій 9-А ІІ Каменькова І.Ю.
    23 Стрельченко Ганна-Марія 11-Б І Плаксін А.Л.
    Хімія
    24 Дідух Діана 9-А ІІ Чумак Г.І.
    25 Авдєєв Нікіта 8-А ІІІ Чумак Г.І.
    26 Зиков Олександр 7-Б ІІ Чумак Г.І.
    27 Харибін Гліб 7-А ІІІ Чумак Г.І.
    Фізика
    28 Сироватко Олексій 9-А ІІ Сироватка М.Ю. 
    29 Верлинський Андрій 10-А ІІІ Баранова О.А.
    Англійська мова
    30 Ніколаєць Аліна 9-А ІІІ Савон І.В.
    31 Касай Діана 11-А ІІІ Савон І.В.
    32 Ведмідь Анастасія 9-Б ІІІ Савон І.В.
    33 Шашкіна Валерія 10-А ІІІ Большакова О.М.,
    34 Євенко Михайл 10-А ІІІ Большакова О.М.,
    Географія
    35 Семенкова Олексія 8-А ІІІ Кондуфоров Д.М.
    36 Тріус Олександра 9-А ІІ Кондуфоров Д.М.
    37 Мінзак Юлія 9-А ІІІ Кондуфоров Д.М.
    38 Верлинський Андрій 10-А ІІ Кондуфоров Д.М.
    39 Шашкіна Валерія 10-А ІІІ Кондуфоров Д.М.
    40 Сімонов Олександр 10-А ІІІ Кондуфоров Д.М.
    Правознавство
    41 Сироватко Олексій 9-А ІІ Ланько Н.В.
    42 Тріус Олександра 9-А ІІІ Ланько Н.В.
    Фізична культура
    43 Міщенко Ганна 9-А ІІІ Товбіна М.О.
    44 Шепотька Андрій 11-Б ІІІ Сутормін В.В.
    Астрономія
            Сироватка М.Ю. 
            Сироватка М.Ю. 
    Інформаційні технології
             
            Плаксін А.Л.
            Каменькова І.Ю.
    Знавці Біблії
            Ланько Н.В.
            Ланько Н.В.
            Ланько Н.В.
    Педагогіка та психологія
            Полявка Т. І.
    Креслення
            Полявка Т. І.
    Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
            Пошва Л. Б. 
    Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка
            Зацепа О.О.

    Рейтинг по класах

    Районна олімпіада

    № п/п

    клас

    І місце

    ІІ місце

    ІІІ місце

    разом

    1 11-Б 1 2 3 6
    2 9-А 1 1 4 6
    3 10-А     5 5
    4 8-А   1 3 4
    5 11-А 2     2
               

    Учні, що перемогали в 3-х і більше олімпіадах

    Районна олімпіада

    п/п

    Прізвище, ім'я учня

    Клас

    Предмет/місце

    місце

    Кількість

    перемог

               
       
    Переглядів: 23 | Рейтинг: 0.0/0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Панорама школи
    Блог газети
    «Большая перемена»
    Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
    Блог бібліотеки школи
    Лiтература для читання на канікулах
    ШМО природничо-
    математичного циклу
    Яскраві сторінки фізико-математичної декади
    ШМО
    учителів філології
    "Словесність"
    ШМО суспільно-
    естетичних дисциплін
    ШМО
    англійської мови
    Яскраві сторінки англійської
    ШМО
    початкової школи
    Яскраві сторінки початкової школи
    Гурток
    «Чарівний чобіток»
    Народний танець завжди має яскраво виражену тему
    Міністерство
    освіти і науки України
    Дізнайтеся все про вступну компанію 2015