ВИХОВНА РОБОТА
 • Опис ДОМу
 • Схема ДОМу
 • Критерії "Кращий клас року"
 • Патріотичне виховання
 • ПРОФОРІЄНТАЦІЯ • Контакти ліцею

  Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

  (061) 769-80-27
  (приймальня)
  school23zp@gmail.com

  Інформує районний відділ міліції

  За ЗАЛ №23
  закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

  ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

  Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
  тел.099-717-40-91

  Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
  Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua

  Комунарський районний центр молоді та школярів  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Flag Counter

  Школа розвитку і здоров’я

  "Дбаємо про здоров’я змалку" - під таким гаслом розпочинаємо нашу роботу з перших днів перебування дитини в школі. Двічі на рік проводяться медичні огляди, до яких залучаються спеціалісти дитячої поліклініки. Це дає змогу простежити зміни у здоров’ї учнів, вплив на нього розробленого комплексу заходів.

  Вранці за рекомендаціями лікаря й психолога, під музичний супровід діти роблять ранкову гімнастику. Фізкультхвилинки проводять вчитель, враховуючи специфіку уроку, з метою формування правильної постави, зміцнення м’язів шиї, спини, грудей, ніг. Один раз на тиждень діти відвідують заняття лікувальної фізкультури, які проводяться з поділом на підгрупи і відповідно до стану здоров’я.

  Відповідно до програми комплексного профілактичного оздоровлення учнів Школи розвитку і здоров’я, кожна дитина вживає кисневі коктейлі, п’є вітамінні чаї, проходить двічі на рік десятиденні масажі. Ефективно впроваджується вітамінотерапія, аероіонотерапія, фіто- та аромотерапія.

  "Ми - за здоровий спосіб життя!" - під таким гаслом проходить уся виховна робота в початковій школі. Це спортивні свята, тематичні місячники, предметні тижні, оздоровчі декади, шкільні спартакіади. Більшість уроків мають валеологічну спрямованість.

  Ігрові технології навчання - основа виховання, навчання і розвитку дітей. У другій половині дня учні відвідують гуртки за інтересами. "Школа розвитку і здоров’я" - це місце для реалізації творчого потенціалу кожної дитини.

  Організація триразового харчування учнів займає одне з найважливіших місць в оздоровчій діяльності. Для забезпечення повноцінним харчуванням о 8:40 діти отримують гарячий сніданок, о 12:15 - обід, о 15:15 - полудень. На обід подають три страви. Меню шкільної їдальні максимально різноманітне. Якість приготування їжі постійно контролюється медичним працівником та адміністрацією школи. Збалансоване, раціональне харчування дітей передбачає постійне постачання організму молодшого школяра такою кількістю вітамінів та білків, яка б задовольняла потребу підростаючого організму дитини.

  Ефективність роботи Школи сприяння здоров’ю забезпечує тісна співпраця з батьками. Вони допомагають вести роз’яснювальну роботу, підтримують починання педагогів, разом з дітьми беруть участь у спортивних змаганнях "Тато, мама і я - спортивна сім’я", Дні здоров’я, "запорізька родина", батьківські зустрічі "Сімейне здоров’я", де відбувається активний обмін досвідом сімейного виховання тощо.

  Основна мета педагогічного колективу початкової школи - створити школу здоров’я, радості, таку, яка б відповідала вимогам сучасності.

  Панорама ліцея
   
  ЗАЛ №23 group · 1137 учасника
  ПРИЄДНУЙСЯ!
  Блог газети
  «ВЕЛИКА ПЕРЕРВА»
  Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
  Блог бібліотеки школи
  Лiтература для читання на канікулах
  ШМО природничо-
  математичного циклу
  Яскраві сторінки фізико-математичної декади
  ШМО
  учителів філології
  "Словесність"
  ШМО суспільно-
  естетичних дисциплін
  ШМО
  англійської мови
  Яскраві сторінки англійської
  ШМО
  початкової школи
  Яскраві сторінки початкової школи
  Гурток
  «Чарівний чобіток»
  Народний танець завжди має яскраво виражену тему
  Міністерство
  освіти і науки України
  Дізнайтеся все про вступну компанію 2022
  Національний університет
  «Запорізька політехніка»