ВИХОВНА РОБОТА
  • Опис ДОМу
  • Схема ДОМу
  • Критерії "Кращий клас року"
  • Патріотичне виховання




  • Контакти школи

    Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

    (061) 769-80-27
    (приймальня)
    school23zp@gmail.com

    Інформує районний відділ міліції

    За ЗОШ №23
    закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

    ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

    Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
    тел.099-717-40-91

    Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
    Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua



              БФ «Виктория»
    Реквізити для зачисления БФ «Виктория»
    Найменування організації: «БО ВIКТОРIЯ БФ»
    Код отримувача: 24905349
    Назва банку: ЗАПОРIЗЬКЕ РУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
    Рахунок отримувача: 26005055718754
    Рахунок в форматі IBAN: UA683133990000026005055718754
    Валюта: UAH
    Код Банку (МФО): 313399


    Комунарський районний центр молоді та школярів



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Flag Counter

    Концерт до Дня Перемоги
    Вчора у нашому комплексі відбувся концерт, присвячений Дню Перемоги, на якому вітали не тільки ветеранів, а й юних призерів різноманітних конкурсів, змагань та олімпіад.

    Ветеранів прийшло аж 29 чоловік. Двоє ювілярів, Оспіщева Галина Іванівна та Мартинято Лариса Георгіївна, отримали грамоти та грошові премії у зв'язку із 70-річчям.

    Концерт розпочався врученням нагород ювілярам, про яких написано вище, та учням, які захищали честь нашого комплексу на конкурсах, змаганнях та олімпіадах. Їм було вручено пам'ятні грамоти та грошові винагороди.

    Список нагороджених:

    • Команди "Rainbow" (Дерев'янко Аліна, Собко Крістіна, Кобрісова Єлізавета, Лешкевич Вікторія, Чумак Олександра, Назаренко Марія - всі 9-А), "Лови нашу хвилю" (Токарєва Олена, Беняшевська Ксенія, Кудінова Катерина, Рак Аліна, Пархоменко Дмитро, Терещенко Олександр - всі 8-Б) та "Фортуна" (Гапула Владислав, Бондаренко Анастасія, Сергійко Анастасія - всі 10-А, Комок Анна, Кузьменко Олеся, Скрипник Анна - всі 10-Б) за третє, перше і перше місця відповідно на районному етапі гри "Що? Де? Коли?";
    • Лауреати районного конкурсу дружин юних пожежних "ДЮП-23" (Мохаммаді Едера - 8-А, Чумак Ольга, Гапула Владислав, Шейко Юлія, Самсон Емілія, Книш Владислав, Зайцева Анастасія, Юрчишина Карина - всі 10-А, Сироїд Дмитро - 11-А);
    • Переможці районного конкурсу "Моральний вчинок": Тимченко Софія, Ніколаєць Аліна, Коробко Вероніка, Коробко Сніжана, Березін Олексій, Троцко Валерія, Кабанова Поліна, Малиш Єва (всі 3-Б), Кузнєцов Данило (1-Б), Власенко Валерія (2-В);
    • Переможці районного конкурсу "Цветик-семицветик": Артем Дмитро, Гончаренко Максим, Грибник Єлизавета, Мальцева Єлизавета, Сатарін Микита (всі 4-А);
    • Гой Анна (4-А) - 2 місце на районній олімпіаді з математики;
    • Лось Ольга (4-А) - 3 місце на районній олімпіаді з української мови;
    • Федорець Аліна (3-Б) - 1 місце на районних інтелектуальних іграх;
    • Стрельченко Ганна (3-Б) - 1 місце на районних інтелектуальних іграх;
    • Троцко Валерія (3-Б) - 1 місце на районних інтелектуальних іграх;
    • Дзюбайло Нікіта (6-Б) - 3 місце на районному конкурсі знавців англійської мови;
    • Цоколова Катерина (6-Б) - переможниця районного етапу конкурсу "Найкращий читач України-2011";
    • Сироїд Дмитро (11-А) - переможець конкурсу "Кращий вокаліст", лауреат міського молодіжного фестивалю "Зорепад-2010"
    • Команда волейболістів - переможців районних ігор та гри на Кубок Куріцина: Книш Владислав, Сорокін Максим (обидва 10-А), Павелко Владлен, Панфілов Станіслав (обидва 10-Б), Волков Сергій (8-Б), Урусов Андрій (11-А);
    • Команда баскетболістів (Гапула Владислав - 10-А, Атрощенко Костянтин, Синиця Вадим - всі 11-А, Ваха Володимир - 9-А), які зайняли 3 місце;
    • Команда дівчат-волейболісток (Юрчишина Карина - 10-А, Сахно Аліна, Д'яченко Оксана, Чернова Анастасія - всі 11-А, Куценко Алла - 9-А, Храмцова Валерія, Попова Ксенія - 10-Б, Фанагей Наталія - 8-А);
    • Команда легкоатлетів, які зайняли 3 місце на районних змаганнях: Д’яченко Оксана, Чернова Анастасія, Синиця Вадим, Атрощенко Костянтин (всі 11-А), Остемчук Вікторія (7-А), Колеснікова Аліна (8-А), Куценко Алла, Ваха Володимир, Зайцев Владислав (всі 9-А);
    • Команда футболістів, які зайняли 1 місце у районі: Токмак Олег, Чернуховський Ярослав (обидва 5-Б), Герман-Біруля Михайло, Тарусов Владислав (обидва 6-А), Новік Дмитро, Головненко Дмитро (обидва 6-Б);
    • Команда футболістів, які зайняли 2 місце у районі: Дерев'янко Ярослав (6-А), Левшун Данило, Дзюбайло Нікіта (обидва 6-Б), Бугай Станіслав (6-В), Фісун Данило, Цивірко Борис (обидва 7-Б);
    • Переможці конкурсу "Твої герої, Запорізький край": Куценко Вікторія та Науменко Галина (обидві 10-А);
    • Переможці районного конкурсу "Знай і люби свій рідний край": Зуєв Сергій (1-Б), Циліцька Дар'я (3-Б), Гой Анна (4-А), Магденко Валерія, Хвальова Анастасія (обидві 6-А), Габібова Мар'ям, Фісун Данило (обидві 7-Б), Догадаєв Владислав, Осінцев Олег (обидва 8-А), Халепа Владислав, Городніченко Анатолій, Бахтін Олександр (всі 8-Б);
    • Переможці районного конкурсу "Таланти твої, Україно": Шушура Анастасія (7-А), Мовчан Наталія, Геворкова Жанна (обидві 7-Б), Клименко Катерина (9-В);
    • Танцювальний колектив "Чарівний чобіток", які зайняли 2 місце у Міському фестивалі хореографії "Свято Терпсихори" та перемогли у Всеукраїнському конкурсі у номінації "Народний танець": Стрельченко Ганна (3-Б), Сніжко Анастасія, Родіонова Дар'я, Барановська Анастасія (всі 4-А), Синенко Яна, Самсоненко Марина (обидві 5-А), Нестеренко Маргарита, Янішевська Олександра, Чепурна Анна (всі 6-В), Чумак Ілля, Свириденко Анна (обидва 7-А), Оніпко Аліна (7-Б), Дурняк Юлія (8-А);
    • Дідух Євген (7-А) - переможець конкурсу "Найкращий читач України-2011";
    • Лобурець Христина (10-Б) - 2 місце на обласній олімпіаді з фізкультури;
    • Кліпіліна Дар'я (10-А) - переможниця МАН.
    Після нагороджень відбувся святковий концерт.

    Фотозвіт можна подивитися у нашій фотогалереї в альбомі "Концерт до Дня Перемоги".

    Категорія: Життя комплексу Переглядів: 1018 | Теги: концерт, 9 травня, свято | Рейтинг: 5.0/1
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Панорама школи
     
    ЗОШ №23 group · 563 учасника
    ПРИЄДНУЙСЯ!
    Блог газети
    «Большая перемена»
    Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
    Блог бібліотеки школи
    Лiтература для читання на канікулах
    ШМО природничо-
    математичного циклу
    Яскраві сторінки фізико-математичної декади
    ШМО
    учителів філології
    "Словесність"
    ШМО суспільно-
    естетичних дисциплін
    ШМО
    англійської мови
    Яскраві сторінки англійської
    ШМО
    початкової школи
    Яскраві сторінки початкової школи
    Гурток
    «Чарівний чобіток»
    Народний танець завжди має яскраво виражену тему
    Міністерство
    освіти і науки України
    Дізнайтеся все про вступну компанію 2015