ВИХОВНА РОБОТА
 • Опис ДОМу
 • Схема ДОМу
 • Критерії "Кращий клас року"
 • Патріотичне виховання • Контакти ліцею

  Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

  (061) 769-80-27
  (приймальня)
  school23zp@gmail.com

  Інформує районний відділ міліції

  За ЗАЛ №23
  закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

  ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

  Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
  тел.099-717-40-91

  Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
  Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua

  Комунарський районний центр молоді та школярів  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Flag Counter

  Головна » Архів матеріалів
  « 1 2 3 4 ... 122 123 »

  Джерело "Велика перерва"

  16 березня 2023 р. в пункті НЕЗЛАМНОСТІ ЗАЛ №23 учні 10-х класів взяли участь у вікторині на тему «СЛАВА ЗСУ»/ Серед журі були Представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Комунарського району. З привітальним словом на початку заходу виступив директор Запорізького академічного ліцею №23 Майоров В.М.

  Учасникам були запропоновані питання, що стосуються історії Збройних Сил України, родів військ, символіки, видів техніки, подій російсько-української війни. По закінченню гри учням було вручено почесні грамоти, а гості з ГО Зелений Центр Метінвест Запоріжжя надали дітям солодкі призи!

  Отож нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

  Свято запам'ятається надовго! До нових зустрічей!

  Переглянути фоторепортаж>>>

  Переглядів: 138 | Дата: 13.03.2023

  Джерело "Велика перерва"

  10 березня 2023 року на пункті Незламності ЗАЛ №23 серед учнів 10-х класів відбулася вікторина «Юні правознавці». Почесне журі - співробітник Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Алім Алімович Брижак, вчитель ЗАЛ №23 Гринчишина Ю.В. З привітальним словом на початку заходу виступив директор Запорізького академічного ліцею 23 Майоров В.М. Сама гра складалася з 4 турів. Діти з великим бажанням та зацікавленностю відповідали на питання вікторини з правознавстваї. Змагання проходили у доброзичливій атмосфері, з притаманним духом конкурентності та суперництва. Між учасниками вікторини велася активна інтелектуальна боротьба. У підсумку всі п’ять команд оголошені переможцями! Молодці! Після вручення грамот учні отримали призи від ГО Зелений Центр Метінвест Запоріжжя! Свято запам'ятається надовго!

  Переглянути фоторепортаж>>>

  Переглядів: 139 | Дата: 13.03.2023

  Джерело "Велика перерва"

  3 березня 2023 р. в пункті НЕЗЛАМНОСТІ ЗАЛ №23 учні 9-х класів взяли участь у вікторині на тему «СЛАВА ЗСУ» Серед журі були Представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Комунарського району:Капітан Поплавський Євгеній Іванович, капітан Педак Ілля Олександрович, капітан Немець Євгеній Вікторович та заступник директора ЗАЛ №23 викладач предмету " Захист України" - Дубина Микола Володимирович. З привітальним словом на початку заходу виступив директор Запорізького академічного ліцею №23 Майоров В.М.

  Учасникам були запропоновані питання, що стосуються історії Збройних Сил України, родів військ, символіки, видів техніки, подій російсько-української війни. По закінченню гри учням було вручено почесні грамоти, а гості з ГО Зелений Центр Метінвест Запоріжжя надали дітям солодкі призи!

  Отож нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

  Свято запам'ятається надовго! До нових зустрічей!

  Переглянути фоторепортаж> ... Читати далі »

  Переглядів: 135 | Дата: 03.03.2023

  Джерело "Велика перерва"

  Сьогодні у ліцеї серед учнів 10 класів відбулася розважально –пізнавальна гра "Ігри патріотів", що була спрямована на підвищення патріотичного духу серед школярів.

  Десятикласників чекали цікаві конкурси, пов'язані з нашою державою - Україною. Учні мали можливість продемонструвати свої знання з історії України, культури та географії. Були запропоновані завдання на логіку, винахідливість та швидкість реакції. У конкурсі, що стосувався нашого ліцею, учні мали змогу продемонструвати свою обізнаність про школу, її історію та традиції.

  Досить цікавим та захопливим виявився конкурс, де потрібно було впізнати вчителя за дитячою фотографією.

  Участь у "Іграх патріотів" дозволила учням розширити свій кругозір, знайти нових друзів, поспілкуватися.

  Хочемо вкотре подякувати нашим партнерам «Зелений центр Метінвест» за солодкі подарунки.

  Переглянути фоторепортаж>>>

  Переглядів: 127 | Дата: 01.03.2023

  Національна поліція України запрошує громадян для участі в конкурсному відборі на заміщення вакантних посад в підрозділах патрульної служби поліції особливого призначення

  Вакантні посади:

  Інспектор – на базі вищої освіти;

  Поліцейський – на базі повної загальної середньої освіти.

  На участь у конкурсі запрошуються вмотивовані громадяни України, віком від 18 років, з вільним володінням державної мови.

  Переглядів: 166 | Дата: 20.01.2023

    Педагогічний колектив Запорізького академічног ліцею № 23 Запорізької міської ради Запорізької області впроваджує в навчальний та виховний процес іноваційні інструментарій та креативні ідеї.

    Під керівництвом Юлія ШВЕЦЯ (завідуючого кафедрою інформатичної та технологічної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцента , кандидата фізико-математичних наук) Володимир МАЙОРОВ та СВітлана ГОЙ представили власний досвід в номінації "Створення і використання компьютерно-орієнтованих методичних систем, технологій дистанційного й змішаного навчання, цифрових освітніх ресурсів і засобів навчання" (розробка та впровадження в освітній процес власної дистанційної платформи ліцею) на Тринадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2022» і здобули Золоту медаль .

    ВІтаємо колектив ліцею який вперше приймав участь у виставці та здобув перемогу!

    Спільно та впевнено тримаємо ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

  ... Читати далі »

  Переглядів: 212 | Дата: 31.12.2022

  Колектив Запорізького академічного ліцею № 23 Запорізької міської ради Запорізької області продовжує впроваджувати в виховний процес ідеї з національно-патріотичного виховання.

  Цього року Вячеслав ЛЕВЧЕНКО та Катерина ХОМІК презентували досвід та ідеї ліцею на Чотирнадцятій міжнародній виставці "Іноватика в сучасній освіті".

  Результатом участі у виставці стало отримання СРІБНОЇ МЕДАЛІ в номінації "Інновації в національно-патріотичному вихованні здобувачів освіти".

  Вітаємо колектив ліцею який вперше приймав участь у виставці та посів високе призове місце!

  Спільно та впевнено тримаємо ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

   

  ... Читати далі »

  Переглядів: 183 | Дата: 30.12.2022

  Головне управління Національної поліції в Запорізькій області запрошує випускників до вступу у вищі навчальні заклади, які здійснюють підготовку поліцейських

  За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами (050) 341-41-02, (050) 341-41-07, електронна адреса rekrut@zp.npu.gov.ua 

  Деталі: ➡️ https://bit.ly/3hcaXQr

  Наш Телеграм-канал: ➡️ https://t.me/police_zp_news/1041

  #МВС #поліція #новини #набір #навчання #ВНЗ #stoprussia

  ... Читати далі »

  Переглядів: 189 | Дата: 01.12.2022

  I. Залишок коштів на 01.09.2022р. – 929,67 грн.

  II. Надiйшло безповоротних благодiйних пожертвувань – 0,00 грн.

  III. Витрачено за звiтний перiод - 909,00 грн.

  В тому числі:  ... Читати далі »

  Переглядів: 199 | Дата: 03.10.2022

  З Днем учителя супер-герої освітнього фронту!

  Переглядів: 330 | Дата: 01.10.2022

  З метою ознайомлення з основними правилами пожежної безпеки до Запорізького академічного ліцею 23 завітало Головне управління ДСНС України у Запорізькій області. Працівники ДСНС ознайомили дітей з професією рятувальника. Найбільше захоплення у дітей викликало знайомство з пожежно-рятувальною технікою, рухливі ігри, складання пазлів, весела дискотека.

  Захід відбувся за підтримки наших давніх партнерів Товариства Червоного Хреста України в Запорізькій області, які надали чудові подарунки, що стануть у нагоді нашим учням.

  Дякую вам, шановні рятувальники, за те, що обрали справою свого життя порятунок людей.

  Переглядів: 217 | Дата: 16.09.2022

    Розбудова власного цифрового освітнього середовища ліцею, є одним з вагомих чинників на шляху тотальної цифровізації.

    Цього року наш ліцей прймав участь у обласній виставці "Освіта Запорізького краю - 2022" у номінації "Інноваційна педагогічна діяльність в умовах цифровізації освіти", представивши досвід з створення та впровадження в освітній процес власної платформи дистанційного навчання.

    За реультатами презентації авторської роботи "Створення освітнього цифрового середовища ліцею на основі системи управління навчанням MOODLE", за рішенням жюрі виставки було здобуто перемогу у номінації та вручено ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ.

    Це спільний здобуток всього колективу ліцею який впроваджує в освітній процес нові ціфрові технологі!

    Дякуємо організаторам та жюрі конкурсу за високу оцінку роботи ліцею!

  Переглядів: 261 | Дата: 08.09.2022

  Панорама ліцея
   
  ЗАЛ №23 group · 1137 учасника
  ПРИЄДНУЙСЯ!
  Блог газети
  «ВЕЛИКА ПЕРЕРВА»
  Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
  Блог бібліотеки школи
  Лiтература для читання на канікулах
  ШМО природничо-
  математичного циклу
  Яскраві сторінки фізико-математичної декади
  ШМО
  учителів філології
  "Словесність"
  ШМО суспільно-
  естетичних дисциплін
  ШМО
  англійської мови
  Яскраві сторінки англійської
  ШМО
  початкової школи
  Яскраві сторінки початкової школи
  Гурток
  «Чарівний чобіток»
  Народний танець завжди має яскраво виражену тему
  Міністерство
  освіти і науки України
  Дізнайтеся все про вступну компанію 2022
  Національний університет
  «Запорізька політехніка»