ВИХОВНА РОБОТА
 • Опис ДОМу
 • Схема ДОМу
 • Критерії "Кращий клас року"
 • Патріотичне виховання
 • ПРОФОРІЄНТАЦІЯ • Контакти ліцею

  Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

  (061) 769-80-27
  (приймальня)
  school23zp@gmail.com

  Інформує районний відділ міліції

  За ЗАЛ №23
  закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

  ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

  Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
  тел.099-717-40-91

  Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
  Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua

  Комунарський районний центр молоді та школярів  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Flag Counter

  Головна » Архів матеріалів
  « 1 2 3 4 ... 122 123 »

  Джерело "Велика перерва"

   20 березня на Пункті Незламності відбулися ігри Патріотів, які були спрямовані на виховання
  патріотичних почуттів серед учнів 7 класів. Це була чудова нагода для дітей проявити свої знання та вміння, а також отримати веселі та корисні подарунки.

  Учасники змагалися у різних конкурсах та відповідали на запитання про історію України, символіку держави, героїчні подвиги українських воїнів та багато іншого. Ігри сприяли активізації пізнавальної діяльності, розвитку логічного мислення та творчих здібностей дітей.

  Дякуємо нашим партнерам Зелений центр Метінвнст за солодощі для учасників заходу.

  Переглянути фоторепортаж>>>

  Переглядів: 306 | Дата: 21.03.2023

  Джерело "Велика перерва"

  16 березня 2023 р. в пункті НЕЗЛАМНОСТІ ЗАЛ №23 учні 10-х класів взяли участь у вікторині на тему «СЛАВА ЗСУ»/ Серед журі були Представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Комунарського району. З привітальним словом на початку заходу виступив директор Запорізького академічного ліцею №23 Майоров В.М.

  Учасникам були запропоновані питання, що стосуються історії Збройних Сил України, родів військ, символіки, видів техніки, подій російсько-української війни. По закінченню гри учням було вручено почесні грамоти, а гості з ГО Зелений Центр Метінвест Запоріжжя надали дітям солодкі призи!

  Отож нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

  Свято запам'ятається надовго! До нових зустрічей!

  Переглянути фоторепортаж>>>

  Переглядів: 186 | Дата: 13.03.2023

  Джерело "Велика перерва"

  10 березня 2023 року на пункті Незламності ЗАЛ №23 серед учнів 10-х класів відбулася вікторина «Юні правознавці». Почесне журі - співробітник Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Алім Алімович Брижак, вчитель ЗАЛ №23 Гринчишина Ю.В. З привітальним словом на початку заходу виступив директор Запорізького академічного ліцею 23 Майоров В.М. Сама гра складалася з 4 турів. Діти з великим бажанням та зацікавленностю відповідали на питання вікторини з правознавстваї. Змагання проходили у доброзичливій атмосфері, з притаманним духом конкурентності та суперництва. Між учасниками вікторини велася активна інтелектуальна боротьба. У підсумку всі п’ять команд оголошені переможцями! Молодці! Після вручення грамот учні отримали призи від ГО Зелений Центр Метінвест Запоріжжя! Свято запам'ятається надовго!

  Переглянути фоторепортаж>>>

  Переглядів: 190 | Дата: 13.03.2023

  Джерело "Велика перерва"

  3 березня 2023 р. в пункті НЕЗЛАМНОСТІ ЗАЛ №23 учні 9-х класів взяли участь у вікторині на тему «СЛАВА ЗСУ» Серед журі були Представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Комунарського району:Капітан Поплавський Євгеній Іванович, капітан Педак Ілля Олександрович, капітан Немець Євгеній Вікторович та заступник директора ЗАЛ №23 викладач предмету " Захист України" - Дубина Микола Володимирович. З привітальним словом на початку заходу виступив директор Запорізького академічного ліцею №23 Майоров В.М.

  Учасникам були запропоновані питання, що стосуються історії Збройних Сил України, родів військ, символіки, видів техніки, подій російсько-української війни. По закінченню гри учням було вручено почесні грамоти, а гості з ГО Зелений Центр Метінвест Запоріжжя надали дітям солодкі призи!

  Отож нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

  Свято запам'ятається надовго! До нових зустрічей!

  Переглянути фоторепортаж> ... Читати далі »

  Переглядів: 187 | Дата: 03.03.2023

  Джерело "Велика перерва"

  Сьогодні у ліцеї серед учнів 10 класів відбулася розважально –пізнавальна гра "Ігри патріотів", що була спрямована на підвищення патріотичного духу серед школярів.

  Десятикласників чекали цікаві конкурси, пов'язані з нашою державою - Україною. Учні мали можливість продемонструвати свої знання з історії України, культури та географії. Були запропоновані завдання на логіку, винахідливість та швидкість реакції. У конкурсі, що стосувався нашого ліцею, учні мали змогу продемонструвати свою обізнаність про школу, її історію та традиції.

  Досить цікавим та захопливим виявився конкурс, де потрібно було впізнати вчителя за дитячою фотографією.

  Участь у "Іграх патріотів" дозволила учням розширити свій кругозір, знайти нових друзів, поспілкуватися.

  Хочемо вкотре подякувати нашим партнерам «Зелений центр Метінвест» за солодкі подарунки.

  Переглянути фоторепортаж>>>

  Переглядів: 175 | Дата: 01.03.2023

  Національна поліція України запрошує громадян для участі в конкурсному відборі на заміщення вакантних посад в підрозділах патрульної служби поліції особливого призначення

  Вакантні посади:

  Інспектор – на базі вищої освіти;

  Поліцейський – на базі повної загальної середньої освіти.

  На участь у конкурсі запрошуються вмотивовані громадяни України, віком від 18 років, з вільним володінням державної мови.

  Переглядів: 210 | Дата: 20.01.2023

    Педагогічний колектив Запорізького академічног ліцею № 23 Запорізької міської ради Запорізької області впроваджує в навчальний та виховний процес іноваційні інструментарій та креативні ідеї.

    Під керівництвом Юлія ШВЕЦЯ (завідуючого кафедрою інформатичної та технологічної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцента , кандидата фізико-математичних наук) Володимир МАЙОРОВ та СВітлана ГОЙ представили власний досвід в номінації "Створення і використання компьютерно-орієнтованих методичних систем, технологій дистанційного й змішаного навчання, цифрових освітніх ресурсів і засобів навчання" (розробка та впровадження в освітній процес власної дистанційної платформи ліцею) на Тринадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2022» і здобули Золоту медаль .

    ВІтаємо колектив ліцею який вперше приймав участь у виставці та здобув перемогу!

    Спільно та впевнено тримаємо ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

  ... Читати далі »

  Переглядів: 254 | Дата: 31.12.2022

  Колектив Запорізького академічного ліцею № 23 Запорізької міської ради Запорізької області продовжує впроваджувати в виховний процес ідеї з національно-патріотичного виховання.

  Цього року Вячеслав ЛЕВЧЕНКО та Катерина ХОМІК презентували досвід та ідеї ліцею на Чотирнадцятій міжнародній виставці "Іноватика в сучасній освіті".

  Результатом участі у виставці стало отримання СРІБНОЇ МЕДАЛІ в номінації "Інновації в національно-патріотичному вихованні здобувачів освіти".

  Вітаємо колектив ліцею який вперше приймав участь у виставці та посів високе призове місце!

  Спільно та впевнено тримаємо ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

   

  ... Читати далі »

  Переглядів: 229 | Дата: 30.12.2022

  Панорама ліцея
   
  ЗАЛ №23 group · 1137 учасника
  ПРИЄДНУЙСЯ!
  Блог газети
  «ВЕЛИКА ПЕРЕРВА»
  Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
  Блог бібліотеки школи
  Лiтература для читання на канікулах
  ШМО природничо-
  математичного циклу
  Яскраві сторінки фізико-математичної декади
  ШМО
  учителів філології
  "Словесність"
  ШМО суспільно-
  естетичних дисциплін
  ШМО
  англійської мови
  Яскраві сторінки англійської
  ШМО
  початкової школи
  Яскраві сторінки початкової школи
  Гурток
  «Чарівний чобіток»
  Народний танець завжди має яскраво виражену тему
  Міністерство
  освіти і науки України
  Дізнайтеся все про вступну компанію 2022
  Національний університет
  «Запорізька політехніка»