ВИХОВНА РОБОТА
  • Опис ДОМу
  • Схема ДОМу
  • Критерії "Кращий клас року"
  • Патріотичне виховання









  • Контакти школи

    Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

    (061) 769-80-27
    (приймальня)
    school23zp@gmail.com

    Інформує районний відділ міліції

    За ЗОШ №23
    закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

    ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

    Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
    тел.099-717-40-91

    Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
    Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua



              БФ «Виктория»
    Реквизиты для зачисления БФ «Виктория»
    Получатель:БФ «Виктория»
    код ЕДРПОУ/ОКПО 24905349
    р/с26005055718754
    ПАТ КБ ПриватБанк
    МФО 313399


    Комунарський районний центр молоді та школярів



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Flag Counter

    Людина року

    Традиційно у школі нашого комплексу проводиться конкурс "Людина року", переможцями якого стають кращі учні та вчителя у своїх номінаціях.

    «Людина року - 2013» 

    Номінація «Кращий учень школи І ступеню»:

    -Турченко Варвара- 4-А клас;

    -Школовий Антон- 4-А клас;

    -Колот Анастасія – 4-Б клас;

    -Копейкін Володимир – 4-В клас.

    Номінація «Кращий класний керівник школи І ступеню»:

    -Максименко Людмила Іванівна;

    -Байірова Антоніна Миколаївна.

    Номінація «Кращий вчитель школи І ступеню»:

    -Харченко Людмила Євгенівна;

    -Волошина Людмила Петрівна;

    -Максименко Людмила Іванівна.

    Номінація «Кращий учень 5-7 класів школи ІІ ступеню»:

    -Гой Анна – 6-А клас; 

    -Мірченко Аліна – 7-А клас; 

    -Самсоненко Марина – 7-А клас; 

    -Троцко Валерія – 5-Б клас. 

    Номінація «Кращий учень 8-11 класів школи ІІ-ІІІ ступенів»: 

    - Кучерова Діана- 9-Б клас;

    - Цоколова Катерина- 8-Б клас; 

    - Пересипко Марія – 10-А клас; 

    - Назаренко Марія – 11-А клас. 

    Номінація «Кращий вчитель школи ІІ-ІІІ ступенів»:

    -Назаренко Любов Борисівна; 

    -Вакар Алла Іванівна; 

    -Большакова Олена Михайлівна; 

    -Мельник Ірина Анатоліівна. 

    Номінація «Кращий працівник навчально - допоміжного та технічного персоналу»: 

    -Тихомирова Людмила Михайлівна; 

    -Єненко Ольга Миколаївна; 

    -Максюра Ніна Дмитрівна. 

    Номінація «Кращий класний керівник школи ІІ-ІІІ ступенів»:

    -Гой Світлана Юріївна; 

    -Назаренко Любов Борисівна. 

    Номінація «За внесок в розвиток рідної школи»:

    -Озеров Олександр Дмитрович. 

    Номінація «Кращий клас школи І ступеню»: 

    - 2А кл., Волошина Людмила Петрівна 

    - 3 Б кл., Байірова Антоніна Миколаївна 

    Номінація «Кращий клас школи ІІ-ІІІ ступенів»: 

    - 8 Б кл. Большакова Олена Михайлівна 

    - 10 А кл. Назаренко Любов Борисівна 

    Номінація «Краща організація і проведення ремонту навчального кабінету по підготовці його до навчального року»: 

    -Назаренко Любов Борисівна; 

    -Андрієва Наталія Михайлівна; 

    -Панфілова Марина Олександрівна.

    Панорама школи
    Блог газети
    «Большая перемена»
    Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
    Блог бібліотеки школи
    Лiтература для читання на канікулах
    ШМО природничо-
    математичного циклу
    Яскраві сторінки фізико-математичної декади
    ШМО
    учителів філології
    "Словесність"
    ШМО суспільно-
    естетичних дисциплін
    ШМО
    англійської мови
    Яскраві сторінки англійської
    ШМО
    початкової школи
    Яскраві сторінки початкової школи
    Гурток
    «Чарівний чобіток»
    Народний танець завжди має яскраво виражену тему
    Міністерство
    освіти і науки України
    Дізнайтеся все про вступну компанію 2015