ВИХОВНА РОБОТА
  • Опис ДОМу
  • Схема ДОМу
  • Критерії "Кращий клас року"
  • Патріотичне виховання




  • Контакти ліцею

    Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

    (061) 769-80-27
    (приймальня)
    school23zp@gmail.com

    Інформує районний відділ міліції

    За ЗАЛ №23
    закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

    ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

    Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
    тел.099-717-40-91

    Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
    Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua



              БФ «Виктория»
    Реквізити для зачисления БФ «Виктория»
    Найменування організації: «БО ВIКТОРIЯ БФ»
    Код отримувача: 24905349
    Назва банку: ЗАПОРIЗЬКЕ РУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
    Рахунок отримувача: 26005055718754
    Рахунок в форматі IBAN: UA683133990000026005055718754
    Валюта: UAH
    Код Банку (МФО): 313399


    Комунарський районний центр молоді та школярів



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Flag Counter

    Графік гурткової зайнятості учнів 2014-2015р.

    Назва гуртка

    Дні занять

    Час проведення

    Кабінет

    ПІБ керівника

    «Чарівний чобіток»-1

     

    середа

    субота

     

    14.00-15.00

    11.00 – 13.00

    музичний зал

    Пожидаєва С.І.

    «Чарівний

    чобіток» -2

    середа

    п’ятниця

    субота

     

    17.00 – 18.00

    17.00 – 19.00

    8.00 – 11.00

     

    музичний зал

    Пожидаєва С.І.

    «Дзвінкий струмочок» - 1

    понеділок

     

     

    15.00 – 16.00

     

     

    музичний зал

    Тараненко Л.Г.

    «Дзвінкий струмочок» - 2

    понеділок

     

    16.00 – 17.00

     

    музичний зал

    Тараненко Л.Г.

     

    «Дзвінкий струмочок» - 3

    четвер

     

    14.00 – 16.00

    ( двічі на місяць до 17.00)

    №48

    Тараненко Л.Г.

    «Вмілі ручки»

    понеділок

    четвер

     

    13.20- 15.20

    13.20 – 15.20(двічі на місяць до 16.20)

    № 16

    Ткаченко Г.В.

    «Юний технік»

    (деревообробка)

    вівторок

    середа

    п’ятниця

     

    15.00 – 18.00

    15.00 – 18.00

    15.00-18.00

    № 15

    Шадрін М.М.

    Бальні танці

    вівторок

    четвер

     

    субота

     

    15.00- 16.00

    15.00 – 16.00

     

    13.00 – 15.00( двічі на місяць до 16.00)

    музичний зам

    Левченко С.О.

    Ракетомодельний гурток

    понеділок

     

    четвер

    13.20 – 15.20

     

    13.20 – 15.20( двічі на місяць до 16.20)

    № 15

    Потапенко В.Е.

    Туристичний клуб «Юність»

    понеділок

     

    п’ятниця

     

     

     

    14.20-15.20

     

    14.20  - 17.20 (двічі на місяць до 18.20)

    № 37

     

     

     

    Сироватка М.Ю.

     

     

    «Юний дизайнер»

    понеділок

    вівторок

    середа

    четвер

    п’ятниця

     

     

    15.30 – 16.30

    15.30 – 16.30

    15.30 – 16.30

    15.30 – 16.30

    15.30 – 16.30( двічі на тиждень)

     

    Гаценко О.В.

    «Шукачі скарбів»

    понеділок

     

    вівторок

    середа

    четвер

    п’ятниця

    15.00 – 16.00( двічі на місяць)

    14.00 – 15.00

    14.00 – 15.00

    14.00 – 15.00

    14.00 – 15.00

    № 4А

    Новікова О.Ю.

     

    «Країна шахів»

    середа

    п’ятниця

    15.30 - 17.30

    15.30 – 17.30

     ( двічі на місяць  до 18.30)

     

     

    № 12

     

    Зотова Н.А.

    Музей «Пам’ять»

    субота

    9.30 – 13.30(двічі на місяць до 14.30)

    Музей «Пам’ять»

    Денисенко А.Л.

    «Юний патріот»

    середа

     

    четвер

    14.20 – 16.20(двічі на місяць до 17.20)

    14.20 – 16.20

    № 44

    Денисенко А.Л.

     

    Музей «Світлиця»

    понеділок

    середа

    п’ятниця

     

    15.00 – 17.00

    14.00 – 16.00

    14.00 – 15.00 (двічі на місяць)

    Музей

    «Світлиця»

     

     

    Мельник І.А

    Газета «Большая перемена»

     

    середа

    четвер

    15.00 – 17.00

    15.00 – 17.00 (двічі на місяць до 18.00)

    № 27

    Плаксін А.Л.

     

     

    Газета «Большая перемена»

    четвер

    п’ятниця

    субота

    14.00 – 16.00

    08.00 – 10.00

    09.30 – 10.30( двічі на місяць)

    № 45

     

    Панфілова М.О.

    «Юний журналіст»

    понеділок

    четвер

    15.00 -17.00

    15.00-17.00(двічі на місяць до 18.00)

    №1

    Хмель Н.Д.

    «Що?Де?Коли?»

    вівторок

    п’ятниця

     

    15.00-17.00

    15.00-17.00( двічі на місяць до 18.00)

    № 27

    Плаксін А.Л.

    Радіогурток

    вівторок

    четвер

    15.00-17.00

    15.00-17.00 (двічі на місяць до 18.00)

    №49

    Хомік К.О.

    «Пролісок»

    вівторок

    четвер

    16.00-18.00

    15.00 – 17.00( двічі на місяць до 18.00)

    №4

    Байірова А.М.

    «Оригамі»

    вівторок

    п’ятниця

    четвер

    13.30 – 15.30

    13.30 – 15.30

    15.00 – 16.00( двічі на місяць)

    № 4

    Чернецька А.А.

    Баскетбол

    понеділок

    середа

    п’ятниця

    субота

    15.40 – 17.40

    15.40 -  17.40

    15.40 – 17.40

    11.00 – 13.00

    спортзал

    Лавриненко А.В.

    Баскетбол

    неділя

    11.00 – 13.00

    спортзал

    Фесенко О.Ю.

    Волейбол

    вівторок

    четвер

    п’ятниця

    15.40 – 17.40

    15.40 – 17.40

    17.40 – 19.00

    спортзал

    Фесенко О.Ю.

    Волейбол

    понеділок

    вівторок

    четвер

    субота

    неділя

    17.30 – 19.00

    17.30 – 19.00

    17.30 – 19.00

    09.30 – 11.00

    09.30 – 11.00

     

    спортзал

    Грабчілєв П.В.

    Кікбоксінг

    понеділок

    середа

    19.00 – 20.00

    19.00 – 20.00

    спортзал

    Дементьєв П.В.

    Панорама ліцея
     
    ЗАЛ №23 group · 1137 учасника
    ПРИЄДНУЙСЯ!
    Блог газети
    «Большая перемена»
    Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
    Блог бібліотеки школи
    Лiтература для читання на канікулах
    ШМО природничо-
    математичного циклу
    Яскраві сторінки фізико-математичної декади
    ШМО
    учителів філології
    "Словесність"
    ШМО суспільно-
    естетичних дисциплін
    ШМО
    англійської мови
    Яскраві сторінки англійської
    ШМО
    початкової школи
    Яскраві сторінки початкової школи
    Гурток
    «Чарівний чобіток»
    Народний танець завжди має яскраво виражену тему
    Міністерство
    освіти і науки України
    Дізнайтеся все про вступну компанію 2015