ВИХОВНА РОБОТА
  • Опис ДОМу
  • Схема ДОМу
  • Критерії "Кращий клас року"
  • Патріотичне виховання









  • Контакти школи

    Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

    (061) 769-80-27
    (приймальня)
    school23zp@gmail.com

    Інформує районний відділ міліції

    За ЗОШ №23
    закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

    ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

    Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
    тел.099-717-40-91

    Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
    Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua



              БФ «Виктория»
    Реквизиты для зачисления БФ «Виктория»
    Получатель:БФ «Виктория»
    код ЕДРПОУ/ОКПО 24905349
    р/с26005055718754
    ПАТ КБ ПриватБанк
    МФО 313399


    Комунарський районний центр молоді та школярів



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Flag Counter

    Банк даних обдарованих учнів

    станом на січень 2015 року

    № з/п

    П.І. учня

    Клас

    Сфера обдарування

    1.  

    Гой Тетяна

    1-А

    математика

    українська мова

    природознавство

    основи здоров’я

    трудове навчання

    1.  

    Карпенко Данило

    1-А

    математика

    українська мова

    основи здоров’я

    1.  

    Хомік Назар

    1-А

    математика

    українська мова

    природознавство

    основи здоров’я

    1.  

    Грищенко Софія

    1-А

    ОТМ

    трудове навчання

    1.  

    Ворчилова Вероніка

    1-А

    трудове навчання

    1.  

    Костюченко Софія

    1-А

    трудове навчання

    1.  

    Полякова Яна

    1-А

    природознавство

    основи здоров’я

    1.  

    Міщенко Анастасія

    1-А

    основи здоров’я

    природознавство

    1.  

    Федорець Поліна

    1-Б

    математика

    українська мова

    ОТМ

    природознавство

    основи здоров’я

    1.  

    Свіщевська Дар’я

    1-Б

    ОТМ

    1.  

    Жолоб Іванка

    1-Б

    ОТМ

    1.  

    Головань Анастасія

    1-Б

    трудове навчання

    1.  

    Федорченко Поліна

    1-Б

    трудове навчання

    1.  

    Широкоград Валерія

    1-Б

    природознавство

    основи здоров’я

    1.  

    Кісельова Олена

    1-В

    ОТМ

    1.  

    Пустовалова Єлизавета

    1-В

    ОТМ

    природознавство

    1.  

    Гурєєва Вероніка

    2-А

    математика

    природознавство

    основи здоров’я

    російська мова

    1.  

    Безкіщенко Катерина

    2-А

    ОТМ

    природознавство

    англійська мова

    російська мова

    1.  

    Кузьменко Антон

    2-А

    природознавство

    англійська мова

    1.  

    Андросович Крістіна

    2-А

    англійська мова

    1.  

    Кондратюк Ангеліна

    2-А

    англійська мова

    1.  

    Гринь Крістіна

    2-А

    основи здоров’я

    1.  

    Білай Анастасія

    2-Б

    математика

    1.  

    Коротченков Влад

    2-Б

    українська мова

    ОТМ

    трудове навчання

    природознавство

    1.  

    Бортнік Артем

    2-Б

    українська мова

    англійська мова

    1.  

    Сімонова Софія

    2-Б

    ОТМ

    1.  

    Гаранич Вікторія

    2-Б

    трудове навчання

    1.  

    Павлюченков Кирило

    2-Б

    трудове навчання

    1.  

    Тимофіїва Дар’я

    2-Б

    трудове навчання

    1.  

    Бардін Тимофій

    2-В

    математика

    українська мова

    1.  

    Чирков Ренат

    2-В

    математика

    українська мова

    основи здоров’я

    математика

    1.  

    Лифаненкова Марія

    2-В

    ОТМ

    російська мова

    1.  

    Корчак Марія

    2-В

    ОТМ

    1.  

    Попова Єлизавета

    2-В

    ОТМ

    1.  

    Байда Олександра

    2-В

    трудове навчання

    1.  

    Зольнікова Євгенія

    2-В

    природознавство

    англійська мова

    російська мова

    1.  

    Комягіна Діана

    2-В

    російська мова

    1.  

    Подолинська Єва

    2-В

    математика

    1.  

    Баканіна Анастасія

    3-А

    українська мова

    англійська мова

    математика

    1.  

    Кавріна Поліна

    3-А

    ОТМ

    1.  

    Філімонова Ол.

    3-А

    ОТМ

    трудове навчання

    математика

    1.  

    Рибіцька Поліна

    3-А

    ОТМ

    1.  

    Захарія Марина

    3-А

    ОТМ

    трудове навчання

    1.  

    Мітяєва Альбіна

    3-А

    ОТМ

    природознавство

    1.  

    Балик Катерина

    3-А

    трудове навчання

    1.  

    Кругляк Діана

    3-А

    трудове навчання

    1.  

    Владикіна Мар.

    3-А

    англійська мова

    1.  

    Шадрінов Назар

    3-А

    англійська мова

    математика

    1.  

    Дегтярук Олександра

    3-А

    основи здоров’я

    російська мова

    1.  

    Харибін Гліб

    3-А

    основи здоров’я

    математика

    1.  

    Бірківська Кіра

    3-А

    основи здоров’я

    1.  

    Зиков Олександр

    3-Б

    математика

    українська мова

    1.  

    Чорна Анастасія

    3-Б

    українська мова

    трудове навчання

    1.  

    Катрич Вадим

    3-Б

    українська мова

    англійська мова

    основи здоров’я

    1.  

    Погорілець Олександра

    3-Б

    ОТМ

    трудове навчання

    природознавство

    1.  

    Семіненко Мілена

    3-Б

    трудове навчання

    1.  

    Єрмак Марія

    3-Б

    трудове навчання

    1.  

    Пацера Ігор

    3-Б

    англійська мова

    1.  

    Ковпак Владислав

    3-Б

    англійська мова

    1.  

    Меркотун Нінель

    3-В

    українська мова

    основи здоров’я

    1.  

    Пустовалова Ірина

    3-В

    ОТМ

    трудове навчання

    природознавство

    англійська мова

    основи здоров’я

    1.  

    Гавриленко Кіра

    3-В

    ОТМ

    трудове навчання

    англійська мова

    1.  

    Ломейко Вікторія

    3-В

    ОТМ

    1.  

    Білик Ірина

    3-В

    трудове навчання

    1.  

    Манзенко Артем

    3-В

    природознавство

    1.  

    Радченко Владислав

    3-В

    російська мова

    математика

    1.  

    Манзенко Артем

    3-В

    російська мова

    1.  

    Барулін Кирило

    4-А

    інформатика

    інформаційні технології

    математика

    українська мова

    природознавство

    основи здоров’я

    російська мова

    1.  

    Правда Олександра

    4-А

    математика

    українська мова

    трудове навчання

    природознавство

    основи здоров’я

    російська мова

    1.  

    Гридасова Марія

    4-А

    українська мова

    природознавство

    математика

    1.  

    Павленко Катерина

    4-А

    основи здоров’я

    англійська мова

    українська мова

    ОТМ

    1.  

    Чешкова Альона

    4-А

    ОТМ

    1.  

    Фурдін Дар’я

    4-А

    трудове навчання

    1.  

    Басова Ірина

    4-А

    трудове навчання

    математика

    1.  

    Коганті Кирило

    4-А

    основи здоров’я

    1.  

    Семенков Олексій

    4-А

    англійська мова

    основи здоров’я

    1.  

    Авдєєв Нікіта

    4-А

    англійська мова

    1.  

    Ільніцька Софія

    4-А

    російська мова

    природознавство

    1.  

    Довбня Анастасія

    4-А

    російська мова

    1.  

    Попов Даніїл

    4-А

    математика

    1.  

    Марченко Олександр

    4-А

    математика

    1.  

    Зайцева Ангеліна

    4-А

    математика

    1.  

    Гайдар Поліна

    4-А

    математика

    1.  

    Головко Каріна

    4-Б

    трудове навчання

    ОТМ

    1.  

    Гора Софія

    4-Б

    українська мова

    основи здоров’я

    математика

    1.  

    Глинський Владислав

    4-Б

    ОТМ

    1.  

    Вагилевич Софія

    4-Б

    ОТМ

    математика

    1.  

    Барнс Луїза

    4-Б

    ОТМ

    трудове навчання

    природознавство

    англійська мова

    основи здоров’я

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Жарікова Дар’я

    4-Б

    ОТМ

    природознавство

    англійська мова

    основи здоров’я

    математика

    1.  

    Надточій Дар’я

    4-Б

    трудове навчання

    1.  

    Лещинська Анна

    4-Б

    природознавство

    англійська мова

    основи здоров’я

    математика

    1.  

    Коробка Микита

    4-В

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Шкурко Анна

    4-В

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Заікіна Єлизавета

    4-В

    ОТМ

    1.  

    Охріменко Владислав

    4-В

    ОТМ

    1.  

    Слюсаренко Владислав

    4-В

    ОТМ

    1.  

    Гринь Мадлена

    4-В

    основи здоров’я

    1.  

    Павук Поліна

    5-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Трушина Вікторія

    5-А

    математика

    1.  

    Кикош Євген

    5-А

    математика

    1.  

    Ісаєв-Плюйко Олександр

    5-А

    математика

    1.  

    Мінзак Юлія

    5-А

    математика

    1.  

    Сироватка Олексій

    5-Б

    математика

    1.  

    Міщенко Ганна

    5-В

    математика

    1.  

    Тріус Олександра

    5-В

    математика

    1.  

    Зозуля Злата

    6-А

    інформатика

    інформаційні технології

    математика

    1.  

    Верлинський Андрій

    6-А

    математика

    1.  

    Рохленко Ольга

    6-А

    математика

    1.  

    Винокурова Дар’я

    6-А

    математика

    1.  

    Євенко Михайло

    6-А

    математика

    1.  

    Руденко Микита

    6-Б

    історія

    1.  

    Чепурний Дмитро

    6-Б

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Троцко Валерія

    7-Б

    українська філологія

    хімія

    1.  

    Стрельченко Ганна-Марія

    7-Б

    математика

    1.  

    Федорець Аліна

    7-Б

    математика

    хімія

    1.  

    Зотов Владислав

    7-Б

    природничі науки

    1.  

    Горбань Арсеній

    7-Б

    природничі науки

    1.  

    Татаринов Антон

    7-Б

    фізика

    1.  

    Губчик Владислав

    7-Б

    фізика

    1.  

    Грибняк Єлизавета

    8-А

    математика

    біологія

    1.  

    Гой Анна

    8-А

    хімія

    географія

    труд.навчання

    українська мова

    1.  

    Мальцева Єлизавета

    8-А

    географія

    1.  

    Волик Даніель

    8-А

    природничі науки

    1.  

    Єрмоленко Анастасія

    8-Б

    історія

    1.  

    Верлинська Олександра

    9-А

    українська філологія

    російська філологія

    історія

    1.  

    Мирченко Аліна

    9-А

    англійська мова

    математика

    фізика

    біологія

    інформ.технології

    інтелектуальна гра

    1.  

    Сікан Ольга

    9-А

    англійська мова

    1.  

    Васильєва Влада

    9-А

    російська філологія

    хімія

    правознавство

    інформатика

    інформаційні технології

    інтелектуальна гра

    1.  

    Лоцман Євген

    9-А

    математика

    інформатика

    інформаційні технології

    географія

    1.  

    Самсоненко Марина

    9-А

    географія

    інформатика

    інформаційні технології

    інтелектуальна гра

    1.  

    Жук Іван

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    інтелектуальна гра

    1.  

    Дзугань Андрій

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Махнюк Інна

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    фізика

    1.  

    Долгозвягов Богдан

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Соловйов Кирило

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    інтелектуальна гра

    фізика

    1.  

    Брікс Олексій

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Долгий Іван

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Гречка Андрій

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Кудра Аліна

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Бойко Владислав

    9-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Кириленко Олеся

    9-А

    фізика

    1.  

    Гудименко Дар’я

    9-Б

    історія

    1.  

    Шкаруба Валерій

    9-Б

    історія

    1.  

    Нагорна Надія

    10-Б

    інформатика

    інформаційні технології

    інтелектуальна гра

    1.  

    Лемтюгін Микита

    10-Б

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Новік Дмитро

    10-Б

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Пахолов Богдан

    10-Б

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Цоколова Катерина

    10-Б

    інтелектуальна гра

    англійська мова

    російська філологія

    1.  

    Янишевська Олександра

    10-Б

    інтелектуальна гра

    фізика

    1.  

    Новік Дмитро

    10-Б

    інтелектуальна гра

    1.  

    Дзюбайло Микита

    10-Б

    інтелектуальна гра

    англійська мова

    1.  

    Лемтюгін Микита

    10-Б

    інтелектуальна гра

    1.  

    Гаранич Лілія

    10-Б

    українська філологія

    російська філологія

    правознавство

    географія

    1.  

    Кінбаз Софія

    10-Б

    українська філологія

    англійська мова

    біологія

    географія

    1.  

    Харченко Анастасія

    10-Б

    фізика

    1.  

    Говоруха Сергій

    10-Б

    інформатика

    1.  

    Тарасенко Степан

    10-Б

    інформаційні технології

    1.  

    Олійник Валерій

    11-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Чернецький Денис

    11-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Наконечний Олег

    11-А

    інформатика

    інформаційні технології

    1.  

    Дідух Євген

    11-А

    інтелектуальна гра

    1.  

    Лебеденко Валерія

    11-А

    інтелектуальна гра

    1.  

    Кучерова Діана

    11-А

    українська філологія

    російська філологія

    математика

    біологія

    інформаційні технології

    фізика

    інтелектуальна гра

    1.  

    Атрощенко Олена

    11-А

    англійська мова

    1.  

    Юровський Володимир

    11-А

    англійська мова

    хімія

    інформаційні технології

    інтелектуальна гра

    1.  

    Котов Іван

    11-А

    історія

    1.  

    Чумак Ілля

    11-А

    креслення

    1.  

    Бражнікова Вікторія

    11-А

    психологія

    1.  

    Цивірко Борис

    11-А

    психологія

     
    Панорама школи
    Блог газети
    «Большая перемена»
    Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
    Блог бібліотеки школи
    Лiтература для читання на канікулах
    ШМО природничо-
    математичного циклу
    Яскраві сторінки фізико-математичної декади
    ШМО
    учителів філології
    "Словесність"
    ШМО суспільно-
    естетичних дисциплін
    ШМО
    англійської мови
    Яскраві сторінки англійської
    ШМО
    початкової школи
    Яскраві сторінки початкової школи
    Гурток
    «Чарівний чобіток»
    Народний танець завжди має яскраво виражену тему
    Міністерство
    освіти і науки України
    Дізнайтеся все про вступну компанію 2015
          БЛОГОСФЕРА
            ЗОШ №23