Комунарський районний центр молоді та школярів



Total online: 1
Guests: 1
Users: 0



 ВИХОВНА РОБОТА

Що означає знайти своє покликання?

Джерело:Большая перемена

Автор:Троцко Валерія,

головний редактор

  Кожен з нас у дитинстві чимось захоплювався. Хтось колекціонував марки або наклейки, дехто хотів стати знаменитим співаком чи капітаном космічного корабля. Але з віком ці мрії забувалися, приходили інші – більш реальні, «приземлені». Дуже часто можна почути: «він працює не за хистом», «це не її покликання». Що ж це означає? 

     Розглянемо дві ситуації. Олена з дитинства добре малює. Вона це розуміє, а тому робить усе для досягнення досконалості в улюбленій справі: відвідує спеціалізовані курси, щоденно робить невеликі замальовки, бере участь у відповідних конкурсах. Її однокласник Дмитро має неабиякі здібності до співу. Але він не тільки не розвиває їх, а й намагається приховати. Хлопець вважає, що однолітки глузуватимуть з нього і перестануть спілкуватися. З першого погляду здається, що Дмитро вже ніколи не стане музикантом. Подорослішавши, хлопець зрозуміє, що був неправий і почне серйозніше ставитися до свого таланту. 

      Буває й так: багато років людина не може зрозуміти, що їй подобається робити. Панікувати тут точно не слід... Адже всі ми обдаровані по-своєму! Можливо, ця людина не намагалася «знайти себе» зовсім або просто лінувалася. Покликання може бути не тільки даром Божим. Хтось був просто народжений для банківської сфери, а дехто неймовірно швидко розв’язує найскладніші математичні приклади.

     Більшість сучасних професій задовольнить покликання будь-кого. Пишеш картини – будь художником, цікавишся наукою – стань ученим! Тут також потрібно враховувати, яку ціль ставить перед собою особистість. Закінчивши факультет журналістики, одна людина буде швидко рухатися кар’єрними сходами, а іншу влаштує робота у невеликій газеті або журналі. 

    Часто буває, що дитина займається і балетом, і карате, а ще малює, співає, грає на фортепіано, вивчає декілька іноземних мов. І все це одна людина! Чи правильно так чинити? Звичайно, ні! Не може бути, щоб школяреві подобалися всі секції, які він відвідує. Кожен з нас має обрати собі улюблену справу, «до душі». Не потрібно, як кажуть у народі, за гаряче й студене хапати, перетворюючи всі свої старання у сізіфову працю. 

    Тому для розвитку особистості краще займатися двома-трьома улюбленими справами. Це допоможе людині досягти певних успіхів у якійсь галузі, проявити свої таланти, нарешті знайти своє місце в житті і бути щасливою. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Життя комплексу Переглядів: 1775 | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Панорама ліцея
 
ЗАЛ №23 group · 1137 учасника
ПРИЄДНУЙСЯ!
Блог газети
«ВЕЛИКА ПЕРЕРВА»
Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
Блог бібліотеки школи
Лiтература для читання на канікулах
ШМО природничо-
математичного циклу
Яскраві сторінки фізико-математичної декади
ШМО
учителів філології
"Словесність"
ШМО суспільно-
естетичних дисциплін
ШМО
англійської мови
Яскраві сторінки англійської
ШМО
початкової школи
Яскраві сторінки початкової школи
Гурток
«Чарівний чобіток»
Народний танець завжди має яскраво виражену тему
Міністерство
освіти і науки України
Дізнайтеся все про вступну компанію 2015
      БЛОГОСФЕРА
        ЗАЛ №23
11-А клас 7-А клас
11-Б клас 7-Б клас
10-А клас 7-В клас
10-Б клас 7-Г клас
10-В клас 6-А клас
9-А клас 6-Б клас
9-Б клас 6-В клас
9-В клас 5-А клас
8-А клас 5-Б клас
8-Б клас 5-В клас
8-В клас
4-А клас 2-A клас
4-Б клас 2-Б клас
4-В клас 2-В клас
3-А клас 2-Г клас
3-Б клас
3-В клас


АРХІВ

landingbuy.com.ua