ВИХОВНА РОБОТА
  • Опис ДОМу
  • Схема ДОМу
  • Критерії "Кращий клас року"
  • Патріотичне виховання









  • Контакти школи

    Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

    (061) 769-80-27
    (приймальня)
    school23zp@gmail.com

    Інформує районний відділ міліції

    За ЗОШ №23
    закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

    ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

    Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
    тел.099-717-40-91

    Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
    Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua



              БФ «Виктория»
    Реквизиты для зачисления БФ «Виктория»
    Получатель:БФ «Виктория»
    код ЕДРПОУ/ОКПО 24905349
    р/с26005055718754
    ПАТ КБ ПриватБанк
    МФО 313399


    Комунарський районний центр молоді та школярів



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Flag Counter

    Переможці ІІ етапу учнівських олімпіад у 2017/2018 н.р

    2017-2018

    Районна олімпіада

    № п/п

    Прізвище, ім'я учня

    Клас

    Місце

    Вчитель, який підготував

    Математика
    1 Авдєєв Нікіта 7-А  ІІІ Яценко В.О 
    2 Семенков Олексій 7-А  ІІІ Яценко В.О 
    3 Правда Олександрa 7-А  ІІІ Яценко В.О 
    4 Сироватко Олексій 8-А  ІІ Гой С.Ю. 
    5 Верлинський Андрій 9-А  ІІІ Вакар А.І..
    6 Стрельченко Ганна-Марія 10-Б  ІІІ Свистельникова Н.Ю.
    Українська мова та література
    7 Ведмеденко Аліна 10-А ІІ Мельник І.А.
    8 Самсонова Ірина 9-А ІІІ Тимошенко О. Г.
    9 Зозуля Злата 9-А ІІІ Тимошенко О. Г.
    10 Дідух Діана 8-А ІІІ Жолоб О.О..
    11 Йожикова Діана 8-Б ІІІ Жолоб О.О.
    Біологія
    12 Дідух Діана 8-А ІІ Варава С.Д.
    13 Зозуля Злата 9-А ІІІ Варава С.Д.
    14 Бровко Крістіна 11-А ІІІ Варава С.Д.
    15 Татаринов Антон 10-Б ІІ Чумак Г.І.
    Російська мова та література
    16 Дідух Діана 8-А ІІІ Озеров О.Д.
    17 Верлинський Андрій 9-А ІІ Раєвська Н.І.
    18 Самсонова Ірина 9-А ІІ Раєвська Н.І.
    19 Шашкіна Валерія 9-А ІІ Раєвська Н.І.
    20 Зозуля Злата 9-А ІІІ Раєвська Н.І.
    21 Шиян Єлизавета 9-Б ІІІ Раєвська Н.І.
    22 Троцко Валерія 10-Б ІІІ Назаренко Л.Б.
    23 Стрельченко Ганна-Марія 10-Б ІІІ Назаренко Л.Б.
    Історія
    24 Сироватко Олексій 8-А ІІ Денисенко А.Л.
    25 Єрмоленко Анастася 11-Б ІІІ Денисенко А.Л.
    26 Ладний Микита 11-Б ІІІ Денисенко А.Л.
    27 Верлинський Андрій 9-А ІІІ Ланько Н.В.
    Інформатика
    28 Сироватко Олексій 8-А ІІ Каменькова І.Ю.
    29 Чепурний Дмитро 9-Б ІІІ Каменькова І.Ю.
    30 Стрельченко Ганна-Марія 10-Б ІІ Плаксін А.Л.
    31 Верлинський Андрій 9-А ІІІ Плаксін А.Л.
    Хімія
    32 Дідух Діана 8-А І Чумак Г.І.
    33 Авдєєв Нікіта 7-А ІІ Чумак Г.І.
    34 Стрельченко Ганна-Марія 10-Б ІІ Чумак Г.І.
    Фізика
    35 Сироватко Олексій 8-А І Сироватка М.Ю. 
    36 Авдєєв Нікіта 7-А ІІІ Сироватка М.Ю. 
    37 Семенков Олексій 7-А ІІІ Сироватка М.Ю. 
    38 Ніколаєць Аліна 8-А ІІІ Сироватка М.Ю. 
    39 Стрельченко Ганна-Марія 10-Б ІІІ Сироватка М.Ю. 
    40 Верлинський Андрій 9-А ІІІ Баранова О.А.
             
    Трудове навчання
    41 Коломоєць Катерина 9-А ІІ Ткаченко Г.В.
    42 Спічка Артем 9-В ІІІ Потапенко В.Е.
    Англійська мова
    43 Ніколаєць Аліна 8-А ІІІ Савон І.В.
    44 Касай Діана 10-А ІІІ Савон І.В.
    45 Ведмідь Анастасія 8-Б ІIІ Гринчишина Ю.В.
    46 Павлова Оля 11-А ІІІ Жолоб О.О. 
    Географія
    47 Тріус Олександра 8-А ІІІ Кондуфоров Д.М.
    48 Мінзак Юлія 8-А ІІІ Кондуфоров Д.М.
    49 Верлинський Андрій 9-А ІІ Кондуфоров Д.М.
    50 Шашкіна Валерія 9-А ІІІ Кондуфоров Д.М.
    51 Ведмеденко Аліна 10-А ІІ Кондуфоров Д.М.
    52 Гаценко Анастасія 10-Б ІІІ Кондуфоров Д.М.
    Правознавство
    53 Зозуля Злата 9-А ІІІ Ланько Н.В.
    54 Троцко Валерія 10-Б ІІІ Ланько Н.В.
    Астрономія
    55 Корохова Марина 11-А ІІІ Сироватка М.Ю. 
    56 Калмиков Тимофій 11-Б ІІІ Сироватка М.Ю. 
    Інформаційні технології
    57 Тріус Олександра 8-А І Плаксін А.Л.
    58 Полиннікова Олена 10-Б І Плаксін А.Л.
    59 Шовак Кирило 11-А І Плаксін А.Л.
    60 Самсонова Ірина 9-А ІІ Плаксін А.Л.
    61 Касай Діана 10-А ІІ Каменькова І.Ю.
    Знавці Біблії
    62 Осауленко Максим 9-Б ІІ Ланько Н.В.
    63 Верлинський Андрій 9-А ІІІ Ланько Н.В.
    64 Татаринов Антон 10-Б ІІІ Ланько Н.В.
    Педагогіка та психологія
    65 Мальцева Єлизавета 11-А ІІІ Полявка Т. І.

    Рейтинг по класах

    Районна олімпіада

    № п/п

    клас

    І місце

    ІІ місце

    ІІІ місце

    разом

    1 9-А   6 11 17
    2 8-А 3 5 5 13
    3 10-Б 1 3 7 11
    4 7-А   1 5 6
    5 11-А 1   4 5
    6 10-А   3 1 4
    7-8 11-Б     3 3
    7-8 9-Б   1 2 3
    9 8-Б     1 2
    10 9-В     1 1
               
               
    Категорія: Життя комплексу Переглядів: 499 | Рейтинг: 5.0/1
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Панорама школи
    Блог газети
    «Большая перемена»
    Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
    Блог бібліотеки школи
    Лiтература для читання на канікулах
    ШМО природничо-
    математичного циклу
    Яскраві сторінки фізико-математичної декади
    ШМО
    учителів філології
    "Словесність"
    ШМО суспільно-
    естетичних дисциплін
    ШМО
    англійської мови
    Яскраві сторінки англійської
    ШМО
    початкової школи
    Яскраві сторінки початкової школи
    Гурток
    «Чарівний чобіток»
    Народний танець завжди має яскраво виражену тему
    Міністерство
    освіти і науки України
    Дізнайтеся все про вступну компанію 2015
          БЛОГОСФЕРА
            ЗОШ №23