ВИХОВНА РОБОТА
 • Опис ДОМу
 • Схема ДОМу
 • Критерії "Кращий клас року"
 • Патріотичне виховання
 • Контакти ліцею

  Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

  (061) 769-80-27
  (приймальня)
  school23zp@gmail.com

  Інформує районний відділ міліції

  За ЗАЛ №23
  закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

  ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

  Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
  тел.099-717-40-91

  Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
  Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua            БФ «Виктория»
  Реквізити для зачисления БФ «Виктория»
  Найменування організації: «БО ВIКТОРIЯ БФ»
  Код отримувача: 24905349
  Назва банку: ЗАПОРIЗЬКЕ РУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
  Рахунок отримувача: 26005055718754
  Рахунок в форматі IBAN: UA683133990000026005055718754
  Валюта: UAH
  Код Банку (МФО): 313399


  Комунарський районний центр молоді та школярів  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Flag Counter

  ПОЛІОМІЄЛІТ повернувся в Україну

  Наші діти потребують вакцинації!

  НАЙГОЛОВНІШЕ ПРО НЕБЕЗПЕЧНУ ХВОРОБУ

      Поліомієліт - це невиліковне інфекційне захворювання. Його спричиняє вірус поліо, що уражає нервову систему та призводить до паралічу, від якого жертви страждають усе життя. 5-10% з тих, що захворіли, помирають через ураження дихальних м'язів. 

  Як розповсюджується поліомієліт?

     Вірус поліо є дуже заразним. Він може передаватися від дитини до дитини та інфікувати без жодних симптомів, поки не призведе до зараження та паралічу тієї дитини, яка не має щеплення. Вірус живе в зараженій слині або калі інфікованої особи протягом багатьох тижнів. Поліо передається під час контакту з калом або слиною інфікованої людини - як правило, через брудні руки до рота, - а після цього розмножується в кишечнику. Побутові предмети та іграшки, що контактували з калом або слиною, можуть переносити вірус до рук і рота дитини. Вірус може заражати воду та їжу, якщо люди не миють руки.

   

  Чому хвороба знову в Україні?

     Поліо був розповсюдженим ще в часи наших дідусів та бабусь. Але на початку 90-х років було проведено кілька раундів масової вакцинації дітей, і досить довго не траплялося жодного випадку захворювання на поліомієліт в Україні.

     Однак через те, що протягом останніх років вакцинування дітей було вкрай низьким, вірус знову в нашій країні й уже є випадки паралічу. За міжнародними медико-санітарними правилами, в Україні було оголошено спалах поліомієліту. Це означає, що діти мають високий ризик захворіти на цю смертельно небезпечну хворобу.

   

  НАЙГОЛОВНІШЕ ПРО БЕЗПЕЧНУ ВАКЦИНУ

  Є два типи вакцин:

  1. Оральна поліомієлітна вакцина (ОПВ) - дві рожеві краплі, які капають у рот. Вона використовується для зупинення спалахів та досягнення високого рівня захисту дітей на територіях, куди повернувся і де циркулює вірус, а також для проведення рутинної імунізації.

  2. Інактивована поліомієлітна вакцина (ІПВ), що вводиться шляхом ін'єкції. Вона використовується для рутинної імунізації.

   

  Які вакцини використовуються в Україні?

  Як ОПВ, так й ІПВ є абсолютно безпечними вакцинами. ОПВ, що використовується в Україні, перекваліфіковано ВООЗ та закуплено ЮНІСЕФ. Вакцину, яка застосовується в Україні, вироблено у Франції. У неї немає розповсюджених побічних ефектів, і її також використовує весь світ. Протягом останніх 20 років ця вакцина врятувала 5 мільйонів дітей від хронічного паралічу, спричиненого вірусом поліо.

  Скільки доз вакцини потрібно?

  Як правило, для забезпечення захисту дитині потрібно 4 дози вакцини проти поліомієліту. Однак у випадку спалаху вірусу необхідні додаткові дози, щоб максимально захистити малюків та припинити циркуляцію вірусу в країні. Навіть повністю вакцинованим дітям потрібно зробити додаткові щеплення ОПВ протягом кожного туру додаткових заходів з імунізації, що здійснюються державою.

  Ризику передозування не існує!

   

  Чи вакцинувати хворих дітей?

  Так. Дуже важливо забезпечити вакцинацію хронічно хворих дітей, оскільки рівень їхнього імунітету є нижчим, ніж в інших, - а отже, вони вразливіші до інфікування вірусом поліо. ОПВ є безпечною, і її можна давати хворим дітям, що мають симптоми грипу чи застуди. Протипоказання до щеплення - надзвичайно рідкісні випадки. Іх може визначити ваш лікар або спеціальна імунологічна комісія, що збирається в районній лікарні або міській чи обласній поліклініці.

   

  Що таке додаткова кампанія імунізації?

  Додаткові заходи (кампанія) з імунізації передбачають додаткові щеплення для великої кількості дітей протягом короткого часу. Вони організовуються, коли епідеміологічна ситуація в країні погіршується і є високий ризик зараження, а також під час спалахів інфекційних хвороб.

   

  Що таке рутинна імунізація?

  Рутинна імунізація - це програма, яку держава проводить для всього населення, зокрема для всіх дітей молодшого віку, щоб забезпечити захист від найнебезпечніших інфекцій. В Україні діти отримують безкоштовні щеплення від 10 захворювань за 6 разів протягом перших півтора року життя. Рутинна вакцинація від поліо є однією зі складових стандартного календаря щеплень.

   

  ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

     Навіть повністю щепленим дітям потрібні додаткові щеплення ОПВ протягом кожного туру кампанії з вакцинації.

  Будь ласка, стежте за оголошеннями в ЗМІ та питайте свого лікаря про графік наступних турів імунізації. Зокрема звертайте увагу на інформацію про вік дітей, яким варто зробити щеплення проти поліомієліту.

   

  Пам'ятайте: ліків від поліо не існує.

  Єдиний захист від хвороби - щеплення!

  Категорія: Життя комплексу Переглядів: 723 | Рейтинг: 5.0/1
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Панорама ліцея
   
  ЗАЛ №23 group · 1137 учасника
  ПРИЄДНУЙСЯ!
  Блог газети
  «Большая перемена»
  Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
  Блог бібліотеки школи
  Лiтература для читання на канікулах
  ШМО природничо-
  математичного циклу
  Яскраві сторінки фізико-математичної декади
  ШМО
  учителів філології
  "Словесність"
  ШМО суспільно-
  естетичних дисциплін
  ШМО
  англійської мови
  Яскраві сторінки англійської
  ШМО
  початкової школи
  Яскраві сторінки початкової школи
  Гурток
  «Чарівний чобіток»
  Народний танець завжди має яскраво виражену тему
  Міністерство
  освіти і науки України
  Дізнайтеся все про вступну компанію 2015