ВИХОВНА РОБОТА
 • Опис ДОМу
 • Схема ДОМу
 • Критерії "Кращий клас року"
 • Патріотичне виховання
 • Контакти ліцею

  Адреса: м.Запоріжжя, вул. Парамонова, 6а 69059

  (061) 769-80-27
  (приймальня)
  school23zp@gmail.com

  Інформує районний відділ міліції

  За ЗАЛ №23
  закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції

  ШМАТАЛО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

  Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна,40, каб.9, 22
  тел.099-717-40-91

  Електронна адреса ВКМСДГУ МВС області - okmdzp@rambler.ru
  Електронна адреса УКМСДГУ МВС України – ditypolice@mys.qov.ua            БФ «Виктория»
  Реквізити для зачисления БФ «Виктория»
  Найменування організації: «БО ВIКТОРIЯ БФ»
  Код отримувача: 24905349
  Назва банку: ЗАПОРIЗЬКЕ РУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
  Рахунок отримувача: 26005055718754
  Рахунок в форматі IBAN: UA683133990000026005055718754
  Валюта: UAH
  Код Банку (МФО): 313399


  Комунарський районний центр молоді та школярів  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Flag Counter

  Геріатричний центр
    Джерело:gi23class.blogspot.com
   1 жовтняМіжнародний день людей похилого віку та День ветерана, ми вирішили  всім класом  відвідати і привітати людей  геріатричного центру. 
       У Запоріжжі існують лише 2 геріатричних центри, ми завітали в центр, який знаходиться на вулиці  Малиновського 13, де 230 підопічних і 320 чоловік обслуговують його. 

      Нас чекала і зустріла  Істоміна Ольга Валеріївна, культмасовий сектор центру, вона нам і розповідала про жителів будинку про їх тяжкі, а іноді і неймовірні історії. Центр має чотири поверхи і на кожному з них живуть люди зі своїми нещастями, фізичними і духовними болями, переживаннями. Всі нас радо зустрічали, розповідали про себе, про життя до центру і в центрі. Ніхто не жалівся на свою долю, але в очах ми бачили: і сльози радості, і печалі. Як нам розповідали, наймолодшому жителю 35 років, а самій старенькій бабусі влітку виповнилося 100 років. До геріатричного будинку приймають усіх самотніх та хворих, але є  люди в яких є родичі, але за певних обставин не можуть доглядати стареньких. Валентина Семенівна розповідала: «У мене була родина, був чоловік, син. Син загинув, чоловік помер, залишившись сама, перенесла операцію і доля так розпорядилась, що вона потрапила  в центр».

     Людей, які проживають у цьому будинку працівники пансіонату називають «підопічними». Підопічні забезпечені 4-разовим харчуванням( повноцінне меню з урахуванням денної норми білків, жирів та вуглеводів), медичними послугами, одежею, взуттям, предметами гігієни та послугами перукаря. Для жителів пансіонату інколи влаштовують свята. У вільний час люди можуть дивитися телевізор, грати у на стольні ігри, відпочивати на свіжому повітрі. «Катюша» - найулюбленіша пісня пенсіонерів, яку вони із задоволенням завжди співають. На творчість у похилому віці заборони  також не має, в центрі живе художник , картинами якого прикрашені стіни столової і інших кімнат, але все це ніколи не заміне тепло родини, любов дітей і внуків. Нас познайомили з парою інвалідів,  які потрапили до будинку  7 років тому і сподобались один одному,  і навіть зіграли там своє весілля ( у чоловіка не має обох ніг,  а в  жінка однієї ноги), вони самі наймолодші жителі : йому 40 років, а їй 35. Коли ми зайшли до них в кімнату, то відчули сімейну атмосферу, у них обох вища освіта, вони добре володіють комп’ютером, але самі жити в окремій квартирі не можуть.

   До центру ми прийшли з подарунками, бабусь і дідусів вгощали   солодощами, чоловікам -  дівчата подарували шкарпетки, для озеленення кімнат майже кожен приніс кімнатну квітку і намалювали плакат з вітаннями, це саме найменше  що ми могли для них зробити. Я вважаю,  що кожен який відвідає центр задумається про цінності життя і про родинний затишок. Родина дуже важлива у житті кожної людини. Це найближчі, найрідніші люди, яких ми дуже любимо, які дарять нам тепло та допомагають у складних ситуаціях.  Це й рідна домівка, затишна та безпечна. Родина – це твій маленький світ, в якому все зрозуміле, дороге. Це особливе ставлення одне до одного. Це любов, взаємоповага, допомога. Про майже таке  життя підопічних піклується директор геріатричного центру - Гончаренко Галина Андріївна, спасибі їй і всім працівникам центру, за ту невелику часточку тепла і затишку, і турботи про людей похилого віку.

                                 Федорець Аліна, учениця 9-Б класу

  Переглянути фоторепортаж>>

  Категорія: Патріотичне виховання Переглядів: 575 | Рейтинг: 5.0/1
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Панорама ліцея
   
  ЗАЛ №23 group · 1137 учасника
  ПРИЄДНУЙСЯ!
  Блог газети
  «Большая перемена»
  Ви можете розмістити статтю в блозі, відіслав нам її
  Блог бібліотеки школи
  Лiтература для читання на канікулах
  ШМО природничо-
  математичного циклу
  Яскраві сторінки фізико-математичної декади
  ШМО
  учителів філології
  "Словесність"
  ШМО суспільно-
  естетичних дисциплін
  ШМО
  англійської мови
  Яскраві сторінки англійської
  ШМО
  початкової школи
  Яскраві сторінки початкової школи
  Гурток
  «Чарівний чобіток»
  Народний танець завжди має яскраво виражену тему
  Міністерство
  освіти і науки України
  Дізнайтеся все про вступну компанію 2015